Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Virpazar. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Virpazar, kde najdeme města Berislavci, Čanj, Petrovac na Moru, Obzovica a Reževići.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. B&B Domacinstvo Raicevic 

Foto: B&B Domacinstvo Raicevic
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
93 %

Set in Bukovik, 6 km from Virpazar and Lake Skadar, B&B Domacinstvo Raicevic has barbecue facilities and garden. Among the various facilities are a terrace and a restaurant. Each room has a balcony. At the bed and breakfast, every room has a patio.


2. B&B Ana 

Foto: B&B Ana
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Boasting a garden, B&B Ana offers accommodation in Virpazar with free WiFi and mountain views. This bed and breakfast is 1.4 km from Lake Skadar. The bed and breakfast is equipped with a flat-screen TV. The bed and breakfast offers a terrace.


3. Badanj Village Rooms 

Foto: Badanj Village Rooms
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
90 %

Featuring barbecue facilities, Badanj Village Rooms is located in Virpazar, 2,7 km from Lake Skadar. Free WiFi is available. The rooms are equipped with a patio and offer a view of the mountains.

Hotely v okolí Virpazar

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Virpazar jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Virpazar. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Virpazar.


4. Bonaca 

Foto: Bonaca
Lokalita: Sutomore
Vzdálenost: 4.9 km
Pokojů: 14
Hodnocení hostů
91 %

Pensjon Bonaca se nachází v Sutomore v regionu Bar. Nabízí sezónní i celoroční venkovní bazén, restauraci, gril, výhled do zahrady a neplacené soukromé parkoviště na místě.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
person17 - 25 EUR za noc
Třílůžkový pokoj
person25 - 30 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
person34 - 35 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: